Анонс

Collapse
No announcement yet.

Местим стрелките на часовниците с един час

Collapse
X
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

• Местим стрелките на часовниците с един час

Надежда Василева Bnt
    Събота 29 Октомври 2005
    Четете още от днес за:

Нощта на кметските избори съвпадна със смяната на времето. Точно в 4.00 часа тази нощ ще преместим стрелките на часовниците с един час назад. Така България ще премине към зимното или така нареченото астрономическо часово време. Дали столичани очакват новият кмет да бъде назад, напред или в крак с проблемите...

"Държавата ни прилича повече на часовник, който малко му куцат нещата", казва Гаро Шадиян, часовникар. Той е специалист по времето. Живее някъде между часовници като този от Xviii век и други, които командвани с радиосигнал чак от Германия тази нощ сами ще превъртят стрелките назад. Поправя часовници почти 50 години. И днес – преди поредната смяна на времето и поредните кметски избори. "Очаквам бъдещият кмет да бъде не час напред, а много... Защото нашата работа зависи от управата на града, когато има кадърна управа и нашата работа ще върви", казва още Гаро Шадиян.
    Смяната на времето може и да се отрази на смяната на кмета, замислиха се днес столичани:
    "Времето назад, но кметът не можем да преценим дали ще бъде напред или назад, тенденцията е да бъде напред..."
    "Трябва да бъде напред, какъв ще бъде, не можем да гадаем..."

Важно е новият кмет да бъде в час не само с времето, макар че: "времето е величина, която тича и никой не може да я настигне". Дори и новият кмет.
    Бъди BRAVEHEART

Относно: Местим стрелките на часовниците с един час назад

Ето, че е изминала една година от предното местене на тая дата! Утре ще спим с един час повече ,инетерсно предната година е имало кметски избори а утре отново за президент...

Имам си цветенце за поливане.Щтрак.
    "Най-добрата част от живота на човека са неговите малки, незапомнени постъпки, извършени с доброта и любов"

Comment

Re: Местим стрелките на часовниците с един час назад

Съвпадение? Не мисля така...

Портал Германия в бгхелп.нет
      Немски медии в бгхелп.нет
      Поредица "Ключа от Палатката"

Всичко, което пишете, може и ще бъде използвано срещу Вас в темата Бисери от форума

Comment

БСП и съвпадения по изборно време!? Та това е политически е виц .....
        ....When the full moon pales across the sky, and the madness in my veins becomes to cry, I will come for your poor, yellow soul, to bring you the terror of the ancient law; and the justice will only be а tearing rule: the only award of the hunt is your blood, you fool…

Comment

Сменяме времето(часовника) утре!

Утре 25 март сменяме времето на лятно часово време. Сменяме с 1 час напред!
          Ще лягаме по рано и ще ставаме по рано.

"Най-добрата част от живота на човека са неговите малки, незапомнени постъпки, извършени с доброта и любов"

Comment

Относно: Сменяме времето(часовника) утре!

Само побутвам темата нагоре, да не забравите да преместите часовника напред с 1 час тази нощ!!!

Comment

Първоначално написано от Milla
              Само побутвам темата нагоре, да не забравите да преместите часовника напред с 1 час тази нощ!!!
              Хубаво, че я побутна. Аз бях забравил вече Някой утре пак може да я побутне, в случай, че някой разсеян като мен не я е видял
              It is difficult to get a man to understand something
              when his salary depends upon his not understanding it

For everything there is a season, and a time for every matter under heaven

Comment

Първоначално написано от Citrus Paradisi
                Хубаво, че я побутна. Аз бях забравил вече Някой утре пак може да я побутне, в случай, че някой разсеян като мен не я е видял
                Тук вече е утре
                Малко инфо - при нас никога не се сменя времето и си спим колкото решим (ако малките принцеси ни оставят
                sigpic

Comment

Първоначално написано от mamatanya
                  Тук вече е утре
                  Малко инфо - при нас никога не се сменя времето и си спим колкото решим (ако малките принцеси ни оставят
                  И при мен е утре, ама не толкова, колкото при теб, т.е. при теб е по-утре Когато при мен се запладни сигурно ще има някой който с един час назад и понеже смятам да лягам след малко и да се събудя по-рано днес, може към обяд темата да не е на форумния хоризонт. А това, което съм писал горе е просто напомнянка, щото може да забравя. Така, ако след малко забравя да си оправя часовниците (щото не съм сигурен дали съм включил daylight на компите), то ще видя темата утре по обяд и ще си ги оправя тогава (ако не забравя, разбира се).
                  It is difficult to get a man to understand something
                  when his salary depends upon his not understanding it

For everything there is a season, and a time for every matter under heaven

Comment

Първоначално написано от mamatanya
                    Тук вече е утре

Ние сменихме преди 2 седмици.
                    От глезените тънки до гърдите
                    тя бе жена.
                    Нататък беше лято.

Comment

Първоначално написано от Amina
                      Ние сменихме преди 2 седмици.
                      Абе и ние така покрай вас! М...а им американци! Така мразя да ставам рано, а те ни избримчиха 3 седмици повече сега и не знам още колко наесен.
                      The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Няма лек срещу провокаторите. Бан на никове, бан по IP, бан по име, бан по фамилия, бан по ЕГН не помага, ако целокупното форумно население отговаря на провокациите им

Най-доброто нещо, което можете да прилагате към общи дразнители е Ignore!
                      Всеки един ваш отговор, налива вода във воденицата на тези, които ви провокират!

Comment

Първоначално написано от Ivan
                        Абе и ние така покрай вас! М...а им американци! Така мразя да ставам рано, а те ни избримчиха 3 седмици повече сега и не знам още колко наесен.
                        Хубавото е, че до по-късно вечер е светло. Терасата ми е западна. След края на работния ден изнасяме столчета и пием по една биричка там, зяпнали залеза.
                        От глезените тънки до гърдите
                        тя бе жена.
                        Нататък беше лято.

Comment

Тази седмица, в нощта на събота срещу неделя отново ще се сменя часа.
                          И пак има избори.
                          Кой, ако не аз, кога, ако не сега...

Comment

Йи Тони, тая година ме изпревари.

Comment

Първоначално написано от stertje
                              Йи Тони, тая година ме изпревари.
                              Иих, ама и аз съм един, как не се сетих за това ...
                              Трия го веднага!
                              Кой, ако не аз, кога, ако не сега...

Comment

Working...
                              X