Анонс

Collapse
No announcement yet.

Wizzair - багаж

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

• Wizzair - багаж

Има промяна в тарифата за багаж при закупуване на билет от сайта на wizzair

ПОЗВОЛЕН БАГАЖ

От 1 април Wizz Air представя една тарифа за бройка чекиран багаж до 32 кг. Максималният чекирания багаж е 3 броя. С това авиокомпанията елиминира таксите за допълнително тегло багаж и прави резервацията много по-лесна.
    Тарифата ще бъде 29 лева/на чанта при покупка заедно с резервацията и 58 лева, ако се плаща на летището. На пътниците се напомня, че правилата свързани с разрешения ръчен багаж не се променят. Wizz Air ще следи стриктно на гейта ръчния багаж и ще налага 116 лева глоба за чанти с тегло и размер извън посочените стандарти и такъв багаж ще трябва да се чекира.
    цялата информация ТУК
    Моля пишете на кирилица!
    Правила на форума

Относно: Wizzair - багаж

Супер,новите правила за багажа на Wizz ме улесняват много.
    Все не ми стигаха разрешените за чекиране 15кг,като се има впредвид че само куфарите тежат около 5 кг,когато са празни.
    Може да е малко по-скъпо като тарифа,но разрешените кг са двойно повече

Comment

Тази година ще летя с тях за първи и последен път !Избрах ги само заради по удобното време в което летят иначе цените им изобщо не са като на ниско бюджетна компания
      От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав

Comment

Не забравяй да си направиш и онлайн чекинг-http://wizzair.com/useful_information/web_check-in/

Comment

За какво ми е тоя он лайн чекинг като така или иначе трябва да се редя да си предам багажа
          От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав

Comment

До преди 1 Април плащах он лайн за свръх багаж само 10 Евро за 1 чанта
            а сега измислили 29 лв
            Оскъпяват , не виждам къде улесняват ?

Comment

Първоначално написано от NAT Виж мнението
              За какво ми е тоя он лайн чекинг като така или иначе трябва да се редя да си предам багажа
              Защото чекин на летището струва пари, а онлайн е безплатно

Аз не съм летяла с тях, но понеже стартират линия Мдрид-София, може да ми се случи. Смятам да ги избягвам обаче, доколкото е възможно, именно заради тези такси - 5 евро за това, 10 за онова, 15 за трето и накрая имаш минимум 40-50 евро над обявената цена на билета.

Comment

Първоначално написано от poli- Виж мнението
                До преди 1 Април плащах он лайн за свръх багаж само 10 Евро за 1 чанта
                а сега измислили 29 лв
                Оскъпяват , не виждам къде улесняват ?
                10 евро си плащала,обаче за 15 кг багаж,а всеки килограм отгоре ти го таксуват скъпо и прескъпо,а сега плащаш 29 лева,тоест 15 евро,но имаш право на 32 кг багаж

Comment

а какво става с вече направените резервации??? Мойта е от февруари ,а ще летя май. Трябва ли да плащам нещо???

Comment

Първоначално написано от 6u6umiga Виж мнението
                    а какво става с вече направените резервации??? Мойта е от февруари ,а ще летя май. Трябва ли да плащам нещо???
                    Не! За теб остават условията, при които си си закупила билета ( разрешените кг бяха 15)
                    Моля пишете на кирилица!
                    Правила на форума

Comment

За: Wizzair - багаж

Много скоро се въвежда правило според, което задължително сумата за багаж и подобни услуги, които нискотарифните авиокомпании използват,за да намалят цената на самия билет и предлагат отделно, ще бъдат включени в цената на билети. Мина като новина в медиите, но все още не е станало.

Comment

За: Wizzair - багаж

Първоначално написано от Ignisss Виж мнението
                        Много скоро се въвежда правило според, което задължително сумата за багаж и подобни услуги, които нискотарифните авиокомпании използват,за да намалят цената на самия билет и предлагат отделно, ще бъдат включени в цената на билети. Мина като новина в медиите, но все още не е станало.
                        Аз малко се съмнявам това да стане - виж, с допълнителните такси за обработка и разните там за кредитни/дебитни карти - да, но за багаж... не знам. Голяма част от пътниците по вътрешните линии правят бизнес пътувания - за един ден в двете посоки, те нямат чекин багаж и не виждам причина да го плащат. Но от друга страна, може да се сложи някаква усреднена тарифа, кой знае...

Comment

Working...
                        X