Анонс

Collapse
No announcement yet.

Почивки на Канарските острови - лични впечатления

Collapse
X
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

За: Почивки на Канарските острови - лични впечатления

Аз съм ходила на Ланзароте януари - вечер излизахме с жилетки и якета. Духа много и навсякъде. Не видях особено хора да се къпят по плажовете - на Тенерифе имаше значително повече хора, но и там плажовете са едни по-закътани, а и има много повече туристи, като цяло. Доста се пекат на плажовете, но за плуване... не съм сигурна. Ние не ходим там заради плажовете, но на мен водата ми се видя доста хладна и на двата острова - да не се забравя, че това е океан - не се стопля много лесно... Казаха ни, че на Ланзароте има много слънце по това време, но имахме за една седмица 2 дена с превалявания. Аз се пличках в басейна във вилата, в която бяхме - но тези басейни се подгряват, вечер се покриват, за да не изстине водата - изобщо, ако не си свикнал да се къпеш в Черно море късна есен и много ранна пролет (аз не съм), ще ви се види студено. Аз мъничко се попекох в двора на вилата, те са винаги със шезлонги и са закътани - огради, растителност - та не духа толкова. Но като легнеш във водата и гледаш облаците как стремително се движат по небето, ти става ясно за какъв вятър иде реч. Не случайно Ланзароте специално е предпочитан от хора, практикуващи спортове, за които е необходим много вятър - делтапланеризъм, парапланеризъм и т.н.

Ако имате място да се печете на слънце, което е заветно - може би.

Не съм качила снимките си от Ланзароте още, ще опитам днес по-късно, може би ще видиш как са плажовете през януари. Температури - най-високите са около 20-23 градуса, по мои спомени, Фуертевентура е много близко, вижда се с просто око от Ланзароте и очаквам температурите да са подобни.

Comment

Относно: За: Почивки на Канарските острови - лични впечатления

Скъпа Мила.. като Мила а не като Мъдреатор .. ако желаеш наистина да се печеш ,лайфаш ,развличаш ,хапваш и имаш настроение и желание за луд секс като през ваканция- през януари само във Валпарайзо /Чиле/ или на остров Маргарита /Венесуела/.И като пари ,и като възможности , и като природа...
      Познавах прекрасни хора ,познавах полезни хора ,познавах хора врагове или приятели- радвам се само за едно нещо... познавах и приятели.
      Si vis pacem, Para bellum

Comment

За: Относно: За: Почивки на Канарските острови - лични впечатления

Първоначално написано от Cristoivanov Виж мнението
        Скъпа Мила.. като Мила а не като Мъдреатор .. ако желаеш наистина да се печеш ,лайфаш ,развличаш ,хапваш и имаш настроение и желание за луд секс като през ваканция- през януари само във Валпарайзо /Чиле/ или на остров Маргарита /Венесуела/.И като пари ,и като възможности , и като природа...
        Писала съм много ясно горе - аз не ходя на тези острови, за да се пека, затова, благодаря за съвета, но не е подходящ. Може друг да се възползва. Моето виждане за почивка не включва продължително печене на слънце. Всички останали удоволствия, които си описал, са достъпни почти навсякъде по света - на Канарите също. Иначе - има и други места, които са подходящи за печене на слънце през януари, но тази тема е за Канарските острови.

Comment

Относно: За: Относно: За: Почивки на Канарските острови - лични впечатления

,,...
          Първоначално написано от Мила Виж мнението
          Моето виждане за почивка не включва продължително печене на слънце. Всички останали удоволствия, които си описал, са достъпни почти навсякъде по света - на Канарите също. Иначе - има и други места, които са подходящи за печене на слънце през януари, но тази тема е за Канарските острови.
          Мила ,мило слънчице ненагледно женско.. те това е идеята вееееее!На слънце се пекат и пържат небогуугодните светли субекти от странните добре уредени държави..За нас -дай не купона на страстите!А той става там където си -стига сърце и междукрачие да го желае! Ха..хубави декемврийски и януарски фиести!
          Last edited by Мила; 01-11-13, H:i. Причина: цитат
          Познавах прекрасни хора ,познавах полезни хора ,познавах хора врагове или приятели- радвам се само за едно нещо... познавах и приятели.
          Si vis pacem, Para bellum

Comment

Working...
          X