Анонс

Collapse
No announcement yet.

Какво означава стилът му на целуване

Collapse
X
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

• Какво означава стилът му на целуване

Дали той ”пърха” върху устните ви като срамежлива пеперуда, или езикът му прониква дълбоко в гърлото ви – начина по който се целува партньора ви може да ви разкрие някои подробности за неговата същност
    Палав език
    Езикът му постоянно се движи навътре и извън устата ви или пък прониква дълбоко, сякаш иска да погали гърлото ви.
    Той мисли: Целувката ми тип ”сонда” със сигурност ще я възбуди.
    Тя мисли: Ще повърна.
    Какво означава: Той е мъж със състезателен дух и гледа на целуването като начин да ви впечатли.
    Решението на проблема: Или се отдръпнете, или му кажете: ”Обичам езика ти, но може ли да си малко по-нежен, за да го усещам по-добре?”

Постоянно ви наблюдава
    Винаги когато отворите очи по време на целувка, виждате неговите, вперени във вас.
    Той си мисли: Боже, толкова е секси, когато ме целува.
    Тя си мисли: Дано изглеждам добре със затворени очи.
    Какво означава: Ако погледат му е вперен в очите ви, добре. Това означава, че доста си пада по вас. Но ако очите му блуждаят, насам-натам, може и да му е скучно.
    Решението на проблема: Без паника! Той ви гледа, защото това го възбужда. Но ако целувките му станат вяли, е време да си кажете ”Довиждане”.

Хищник
    Този тип мъже обичат да гризат и хапят устните ви. Понякога дори се самозабравят и могат да ви причинят болка, дори да ви ухапят до кръв.
    Той си мисли: ”Хапещата” ми целувка ще я накара да си мисли, че съм като вълк в леглото.
    Тя си мисли: Ох! Доста боли!
    Какво означава:Чувствеността му е доста агресивна. Дори повече от допустимото.
    Решение на проблема: Наслаждавайте се на всичко това до степен, до която може да търпите. Ако прекали, и вие го ухапете силно, за да разбере какво ви причинява.

Целува ”с вакуум”
    Той създава вакуум около устните ви и засмуква силно. Първите целувки в дискотеките обикновено са от този тип.
    Той си мисли: ”Ей аз целувам момиче! На бас, че на нея адски й харесва!
    Тя си мисли: Не мога да дишам! Защо това момче ме целува така?
    Какво означава: Независимо че много му харесва да ви целува, той е до известна степен незрял и за да се чувства сигурен, обича да контролира нещата.
    Решението на проблема:Опитайте се да ”превключите” на по-нежно целуване.
    Ако не успеете, му покажете, че обичате мъжете да доминират, но само от време на време.

Този, който ви кара да се подмокрите
    Понякога е нежен, понякога доминира, но винаги ви дава онова, от което се нуждаете.
    Той си мисли: Тази жена е прекрасна. Надявам се и тя да ме хареса толкова, колкото аз харесвам нея.
    Тя си мисли: Мога да правя това вечно.
    Какво означава: Той е толкова влюбен във вас, че не мисли за техниката си на целуване. Той е зрял, отдаден и секси.
    Решение на проблема: Няма проблем, просто затворете очи, и си мислете за другите палави неща които ви очакват.

http://www.rozali.com/love.php?l=a&p=39
    Last edited by Charlotte; 11-11-05, H:i.
    [B]Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.

Първоначално написано от geri
    Дали той “пърха” върху устните ви като срамежлива пеперуда, или езикът му прониква дълбоко в гърлото ви – начина по който се целува партньора ви може да ви разкрие някои подробности за неговата същност
    Този, който ви кара да се подмокрите
    Понякога е нежен, понякога доминира, но винаги ви дава онова, от което се нуждаете.
    Той си мисли: Тази жена е прекрасна. Надявам се и тя да ме хареса толкова, колкото аз харесвам нея.
    Тя си мисли: Мога да правя това вечно.
    Какво означава: Той е толкова влюбен във вас, че не мисли за техниката си на целуване. Той е зрял, отдаден и секси.
    Решение на проблема: Няма проблем, просто затворете очи, и си мислете за другите палави неща които ви очакват.
    Та не стана ясно как все пак целува "овлажнителят"?
    Май не целува, а вместо това и двамата си мислят.

Comment

Какво "казват" неговите целувки

Дали той иска само да се позабавлява или се стреми към трайна връзка? Можете да разберете това по начина, по който ви целува. Психологът Конрад Шпрай разграничава следните видове техники на целуване...

Влажни целувки - Той е наистина много страстен, ала не питае дълбоки чувства. Внимавайте! Верността не е главното му качество. Той обича да целува всяка, която му падне.
      Сухи целувки - Те са характерни за трезвия и сериозния. Но него не го бива за истинска емоционална връзка.
      Проникващи целувки - Ако той настоятелно прониква в устата ви с език, значи сте попаднала на мъж, който обича да властва. Склонен е към егоизъм, а и в любовта обича да определя какво да се прави.
      Бесни игри с език - Ако се развихри с езика си из устата ви, трябва да знаете, че си имате работа с много страстна личност. Той определено умее да прави това, което желае, включително и да се люби страстно. За него истината е само в здравото обвързване.
      Целувки по челото - Те издават закрилника. Той се стреми да ви дари сигурност. А в същото време се старае да ви покаже, че той е водещият в двойката.
      Целувки по шията - Те подсказват, че партньорът ви е човек, който потиска страстите си. Той желае нещо повече от вас, ала проявява сдържаност, защото най-вероятно е срамежлив. И знайте, че в него е притаен един истински вулкан.
      Целувки по бузата - Внимавайте, той не иска нищо друго, само да проникне директно в мозъка ви. Той е романтик, опитващ се да въздейства не толкова на физическата ви чувствителност, колкото на емоционалната. Тези целувки разкриват стремеж към духовна близост и хармония.
      Гризане на ухото - Той е голям любител на разточителните ласки.За него еротиката и сексът са от огромно значение.
      Целувки по вътрешната част на дланта - Ако ви се е случвало партньорът ви да ви целува уж ненадейно по вътрешната част на дланта, навярно си имате работа с несериозен човек. Не вярвайте напълно на обещанията, които ви дава, и бъдете нащрек към обкръжението му. Знайте, че той не е любител на сериозните връзки, чувства и любов.
      [B]Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.

Comment

Относно: Какво означава стилът му на целуване

Първоначално написано от Zanko
        Кой, ако не аз, кога, ако не сега...

Comment

Първоначално написано от antonydelarea
          Тони, що се зъбиш Да не са ти казали кво си мислят
          sigpic

Comment

Първоначално написано от Zanko
            Хахахахаха, просълзих се от смях (НЕ СЕ ПОДМОКРИХ!)

Ама къде е сега Цанко да внесе яснота в загадката?!? Щото и той се страхувам вече от няколко седмици поне само си "мисли"

Comment

Креми , ако ще се подмокряш то отиваш направо в .... Лоши Думи

Violetka´s site

Comment

Първоначално написано от Kremena

Ама къде е сега Цанко да внесе яснота в загадката?!? Щото и той се страхувам вече от няколко седмици поне само си "мисли"
                Верно ве, той за тва от известно време е 24/7 онлайн
                It is difficult to get a man to understand something
                when his salary depends upon his not understanding it

For everything there is a season, and a time for every matter under heaven

Comment

Първоначално написано от Citrus Paradisi
                  Верно ве, той за тва от известно време е 24/7 онлайн
                  Кой ве , Цанко ли?! Той е верно 24/7 он-лайн...ама на друга честота

Comment

Working...
                  X