Анонс

Collapse
No announcement yet.

Интересни идеи за декорация на маса!!!

Collapse
X
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

• Интересни идеи за декорация на маса!!!

И така приятели, живот и здраве на 28.10 завършвам курса ми за аранжиране на цветя!!! Стискайте палци тогава са ми изпитите!!

Ама нали луд умора няма съм се записала на 12.11 в един конкурс за "Коледна украса за маса за двама".
    Време за губене няма, трябва да се използва всяка възможност да се запозная с колкото може повече аранжьори и да трупам опит!
    Понеже сега уча за изпитите и нямам много време за мислене за конкурса...........а знам че тука има доказали се вече, а може и още неизвестни още участнички във форума с много вкус и усет към тези неща.......давайте идеи и снимки, моля!!
    Между другото модерна цветова гама за тази Коледа е сребро и лила!!!
    Пускам ви няколко снимки горе долу как трябва да изглежда подреждането, от там .............идеите и фантазията оставям за вас!!
    Като естествено трябва да е с коледни украси, възможно най-абстракто и нетрадиционално!!!
    Name:  7a27bcb6ae0dd10484eac6b5b62f6a6f.jpg
Views: 1
Size:  53,4 КБ Name:  c0c921799df4b16db639aadb120668b9.jpg
Views: 2
Size:  50,1 КБ Name:  e9871724800930f6baa1cbddb2575dcc.jpg
Size:  52,5 КБ Name:  f828fe66a4d792bf544f31b19165b89a.jpg
Views: 2
Size:  48,2 КБ

После ще направим и класация във форума, ако искате!
    Само часовете, в които умът е погълнат от красота, са времето, в което сме истински живи!

Относно: Интересни идеи!!!

В конкурса за украсата само цветята ли се включват или цялата маса - с чинии, покривки, салфетки и т.н.

Comment

Покривка, чинии, чаши, прибори, салфетки, свещи.........и от там цветятя с коледна декорация. Но както се вижда на снимките, чиниите и покривката трябва да са елегантни, но много семпли, за да не отместват вниманието от декорацията!
      Трябва да е подредено като истинска маса..........само без храна!
      Само часовете, в които умът е погълнат от красота, са времето, в което сме истински живи!

Comment

Супер! Значи таз година ще сме в лилЯ . Срееебъъърно... ще видим. По си го представам: опушена лилЯ с кремаво.

Чакам твоите идеи, Цени. Аз съм пускала вече тук снимки от моя коледна маса, ама сега не ми се търсят.

Comment

Относно: Интересни идеи за декорация на маса!!!

не е казано само ваши изпълнения, също нещо което ви е харесало, снимки....!

Аз като съжсем първа идея искам да направя нещо като река на масата с тези орхидеи, като в единият край завършва с верикален елемент от цветя и коледна декорация.....
          Ама не съм го обмисляла в подробности!!
          Световете са супер обаче!!
          Прикачени файлове
          Last edited by tzena; 10-10-09, H:i.

Comment

Name:  18f72eba2be8e7ebaf76af146d5a02e2.jpg
Size:  252,6 КБ<-click

Comment

Name:  37ce6f86e6df4b98ab0c82a940036102.jpg
Size:  2,8 КБ
              ето така трябва да е подредена масата, само че коледно!

Идеята ми е една такава лента с лилави орхидеи между чиниите, а в единия край да се качва вертикално, с коледна декорация, може би около една красива свещ.............не съм го измислила още!! Тези лилави орхидеи ще седят добре със сребърна декорация....
              Е няма да ви влияя повече...........
              Тука вече пуснаха в специализираните магазини коледната декорация.............Боже какви неща има!!!!!!!!!

Comment

http://www.marktplaza.nl/winkel.php?...4033&p=14#shop

Разгледай тук всички страници - 23 на брой - може да ти хрумне нещо

Comment

Украса за маса "Огън и лед"
                  И каква е поуката от приказката, деца?
                  Не говорете с непознати!
                  Ето, Вълкът още щеше да си е жив и здрав, ако не беше се заговорил в гората с непознатата с червената шапчица.

Comment

Tafeldecoraties voor uw feesten
                    И каква е поуката от приказката, деца?
                    Не говорете с непознати!
                    Ето, Вълкът още щеше да си е жив и здрав, ако не беше се заговорил в гората с непознатата с червената шапчица.

Comment

Мерси на всички досега за интересните сайтове......Vivii, чакам с нетърпение твойте идеи!!!!!!!!!!!!

Comment

Може да чакаш виви, но аз реших да търся снимки, които на мен ми харесват, даже вече имам идеи за моята декорация За най-голямо съжаление установих, че трябва да си купувам нов сервиз, че покрай тези снимки всичко в моя шкаф ми се вижда много просто.

Comment

Хаха........сега аз ще съм виновна!!!
                          Ти накрая ще смениш и масата, а после ще се замислиш, че трапезарията ти е малка!!!

Comment

Я, тук каква интересна тема се оформила, а аз се мотая из Естония.

Жалко, че не я видях миналата седмица. Бях на една презентация и имаше няколко подредени и аранжирани с цветя маси. Tzeni, и тук хита е лилавото- както синкавото, така и обикновенното лилаво. Масово имаше малки аранжировки от цветя- до всяко място. Отляво на чиниите. В стредата на масата може да има аранжирани цветя и свещ- в съшия цвят и стил като малкитре букетчета. Основно цветята бяха ниски, а чашите- мноооого високи. (през лятото се бяхме загубили в един скъп, дизаин-ресторант- там чашите ги бяха аранжирали в началото легнали на масата). Чиниите ги подреждат една върху друга- и започват стези за супа, или предястието. И затова понякога са 4-5 чинии (ама нали са и те мнооого големи, та не изглежда смешно). Жалко, че не снимах. Ама не знам- тази мода е затук- по снимките ви виждам съвсем други тенденции.

Tzeni, а чиниите, чашите, покривката, приборите, салфетките?

Comment

Първоначално написано от tzena Виж мнението
                              Мерси на всички досега за интересните сайтове......

TGIF ( Thank God its Friday ) популярни американски ресторанти за бързо хранене, как сервират хляб в Близкият Изток. Страшно ми заприлича и по размер на противотанкова мина.
                              Прикачени файлове

Comment

Working...
                              X