Анонс

Collapse

Правила на форума

Добре дошли във форума Мама!

Моля още веднъж да прочетете секцията Често Задавани Въпроси (F.A.Q.)

Преди да публикувате мнения моля да отделите няколко минути и да прочетете нашия Форумен Правилник.

Желателно е писането на кирилица. Ако нямате, може да ползвате вградената в сайта кирилица, която виждате горе вдясно. Когато натиснете с дясното копче, горе ще "падне" меню, от което може да изберете българската фонетична (BP) или бългаската стандартна (по БДС) клавиатура (BG). Разбира се ако не можете или имате някакъв проблем, може спокойно да използвате и латински букви.
Публикуването на лична кореспонденция във форума, без съгласието на подателя, е против правилата и разбиранията ни!

Това е за сега и още веднъж: Добре дошли!
See more
See less

Детски филмчета с бг превод

Collapse
X
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

• Детски филмчета с бг превод

Уважаеми колеги-съфорумци, искам да помоля тези от вас, които имате повече време да сърфирате из нета, да намерите български анимациоони филмчета или преведени на бг език чужди такива и да дадете линкове към тях. Благодаря ви предварително.

Относно: Детски филмчета с бг превод

В сайта на www.torrents.bol.bg има поне 20тина филмчета, дублирани на български. Аз съм си ги свалила и сега децата гледат. Имат на разположение - Ice Age, Monster AG, Shrek, Robots, Cats&Dogs, Garfield, Find Nemo, Alice in Wonderland, Cinderella, Lilo&Stich, Winnie Pooh (няколко епизода), Franklin (няколко епизода), Bambi и мн.др.
    Този сайт го отварям оттук.
    Най-същественото е невидимо за очите

Comment

Много ти благодаря! Подредил съм 20 филмчета за сваляне Довечера започваме от Пипи

Comment

Първоначално написано от een BG in NL Виж мнението
        Уважаеми колеги-съфорумци, искам да помоля тези от вас, които имате повече време да сърфирате из нета, да намерите български анимациоони филмчета или преведени на бг език чужди такива и да дадете линкове към тях. Благодаря ви предварително.

Comment

Ето линк за детски филмчета с Българско аудио http://funbg.net/page.php?215.1
          обяви | съновник | Добави - Строителни обяви и фирми | Калъпи за бетонови изделия

Comment

Това с платен абонамент ли е или аз нещо не разбирам?

Comment

Working...
            X