Анонс

Collapse
No announcement yet.

Парични преводи до България ?

Collapse
X
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

• Парични преводи до България ?

Здравейте,

В момента започвам работа като търговски пътник в страните от Западна Европа.

Моля за информация относно най-практичният, дискретен, бърз и евтин начин за парични преводи (напр. по около 1000 евро на месец) до България?

Благодаря предварително.

Относно: Парични преводи до България ?

Първоначално написано от bgeuro Виж мнението
    Здравейте,

В момента започвам работа като търговски пътник в страните от Западна Европа.

Моля за информация относно най-практичният, дискретен, бърз и евтин начин за парични преводи (напр. по около 1000 евро на месец) до България?

Благодаря предварително.
    Начините (могат да) са различни за различните страни, от кои страни искаш да превеждаш пари?

Comment

Англия, Франция, Германия, Испания.

Comment

Първоначално написано от bgeuro Виж мнението
        Англия, Франция, Германия, Испания.
        За Великобритания, при банковите преводи, таксите се различават в зависимост от това, кои изпращащи и приемащи банки ползваш - затова, ако предпочиташ този начин (някои го смятат за най-сигурен), трябва да провериш, като се обадиш в конкретната банка във Великобритания и съответната в България.

Аз ползвам Опал Трансфер - такса 3 лири за превод до БГ, независимо от сумата.

Comment

Първоначално написано от Мила Виж мнението
          За Великобритания, при банковите преводи, таксите се различават в зависимост от това, кои изпращащи и приемащи банки ползваш - затова, ако предпочиташ този начин (някои го смятат за най-сигурен), трябва да провериш, като се обадиш в конкретната банка във Великобритания и съответната в България.

Аз ползвам Опал Трансфер - такса 3 лири за превод до БГ, независимо от сумата.
          Правиш превод на тяхната сметка, обаждаш се във фирмата и диктуваш сметката, на която пращаш. Ако пращаш все на една сметка, само казваш коя е сметката - при тях вече те има като клиент.

Comment

За: Парични преводи до България ?

Това ми звучи като най-изгодната фирма за преводи специално за Обединеното Кралство.
            prevodite.bg

Comment

Относно: За: Парични преводи до България ?

Първоначално написано от vladimirsofia Виж мнението
              Това ми звучи като най-изгодната фирма за преводи специално за Обединеното Кралство.
              Да, аз използвам Опал Трансфер.
              Бъди BRAVEHEART

Comment

Working...
              X