Анонс

Collapse
No announcement yet.

Виза за Австралия

Collapse
X
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

• Виза за Австралия

Здравейте,може ли някой да ме ориентира във връзка с визите?Моят съпруг има покана от президент на спортен клуб в Австралия и ще пътува и живее там като спортист.Но аз и детето няма как да получим визи и има ли някакви придружителски или нещо подобно?
    Благодаря предварително!

Относно: Виза за Австралия

Първоначално написано от Сандра
    Здравейте,може ли някой да ме ориентира във връзка с визите?Моят съпруг има покана от президент на спортен клуб в Австралия и ще пътува и живее там като спортист.Но аз и детето няма как да получим визи и има ли някакви придружителски или нещо подобно?
    Благодаря предварително!
    Здравей,
    Не ти говоря от личен опит, а и особено за Австралия, но тъй като баджанака ми е спортист и обиколи доста държави винаги имаше клауза в договора му, че съпругата му има право да е с него. Също така административните процедури и разправии за визи се поемат изцяло от клуба. Незнам каква е ситуацията при вас, но би трябвало без никакъв проблем да го придружиш с детето.
    Има теория, спред която, ако някой разбере истината за Вселената, тя ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-отвратително.
    Има и друга теория, според която това вече се е случило.

Comment

Първоначално написано от Ivvo
      Здравей,
      Не ти говоря от личен опит, а и особено за Австралия, но тъй като баджанака ми е спортист и обиколи доста държави винаги имаше клауза в договора му, че съпругата му има право да е с него. Също така административните процедури и разправии за визи се поемат изцяло от клуба. Незнам каква е ситуацията при вас, но би трябвало без никакъв проблем да го придружиш с детето.

Благодаря!

Comment

Първоначално написано от Сандра
        Благодаря предварително!
        Виза се взима с поканата от клуба. Ще трябва да отиде/те до посолството (зависи къде живеете - ако в БГ - провери в интернета, къде е Australian High Commission) и да си попълни/те application form-ата.

Може да получите visitors visa или същия този клуб да му изпрати писмо, че кани и семейството му - това писмо ще се приложи към документите с които ще кандидатствате

Провери всичко тук

http://www.nationalvisas.com.au/

http://www.eta.immi.gov.au/

http://www.immi.gov.au/

http://www.visasforaustralia.co.uk/
        Success is never final and failure never fatal. It’s courage that counts

Цели се в Луната, дори и да не успееш ще си сред Звездите

Comment

Здравейте, някой ползвал ли е електронните визи за Австралия? Може ли да ме светнете как най-бързо се попълва формата и къде и как се плаща визата! Имам съмнения, че от китайските банки няма да мога да платя, затова питам някой ползвал електронната виза за Австралия! Мерси предварително! САШКО
          По-глупаво, по-тъпо, по-нещастно, по-нечистоплътно и по-мръсно племе от кучеядците няма в цялата галактика!

Comment

Саше ,сто на сто не те съветвам да я плащаш през китайска банка... по много съображения.По добре някой от хелпаджиите да ти я плати през Английска или Швейцарска банка.При тая психоза в момента... само ти липсва.. ти знаеш. http://www.immi.gov.au/visitors/tourist/whats-new.htm , http://www.immi.gov.au/allforms/990i/tourist.htm , http://www.immi.gov.au/e_visa/index.htm
            Last edited by Cristoivanov; 29-10-08, H:i.
            Познавах прекрасни хора ,познавах полезни хора ,познавах хора врагове или приятели- радвам се само за едно нещо... познавах и приятели.
            Si vis pacem, Para bellum

Comment

Първоначално написано от SASKO Виж мнението
              Здравейте, някой ползвал ли е електронните визи за Австралия? Може ли да ме светнете как най-бързо се попълва формата и къде и как се плаща визата! Имам съмнения, че от китайските банки няма да мога да платя, затова питам някой ползвал електронната виза за Австралия! Мерси предварително! САШКО
              Не съм ги ползвала, ама не се плаща при електронна виза, и резултата е веднага, до няколко минути Пробвай и сподели как става.
              sigpic

Comment

Здравейте,на всички, ние сме семейство от Пловдив и решихме да кандидатстваме за виза за Австралия дайте малко инфо и подробности за емиграция.Надявам се има и други като нас и може взаимно да си помогнем. благодаря предварително!

Comment

Здравейте приятели ... :P днес четох темата ви и реших да пробвам за виза в https://www.nationalvisas.com.au/да видим просто от любопитство какво ще стане. Стигнах до края на кандидатурата ми за работна виза за Австралия : Skilled Sponsored (State/Territory) 176 Visa - The cost for the Service is (US$): $3149.10 , едебелената сума смятам , че е цената която трябва да дам за нея ... нещо много ми се виждат и правилно ли разсъждавам и това че ще платя толкова пари означава ли , че със сигурност ще имам виза и за какъв период е тя ? Благодаря ви предварително :P

Comment

Първоначално написано от b0lero Виж мнението
                    Здравейте приятели ... :P днес четох темата ви и реших да пробвам за виза в https://www.nationalvisas.com.au/да видим просто от любопитство какво ще стане. Стигнах до края на кандидатурата ми за работна виза за Австралия : Skilled Sponsored (State/Territory) 176 Visa - The cost for the Service is (US$): $3149.10 , едебелената сума смятам , че е цената която трябва да дам за нея ... нещо много ми се виждат и правилно ли разсъждавам и това че ще платя толкова пари означава ли , че със сигурност ще имам виза и за какъв период е тя ? Благодаря ви предварително :P
                    На мен също ми се вижда необичайно много... За една виза ли става въпрос, и за какъв период? По принцип обаче плащането на такси за виза и подаването на документи никога не гарантира и получаването й. При отказ парите също не се получават обратно.

Comment

За: Е-виза за Австралия за българи

Здравейте имам един въпрос можеби е малко глупав но досега не откривам никъде информация Искам да отида да живея в Австралия но като самоосигуряващо се лице имам свой онлайн магазин и при това положение имали някаква промяна за визата след като няма да си търся там работа.Така изобщо ще ми дадат ли виза за постоянно пребиваване като искам сама да си плащам осигуровки данъци и т.н. или единствения шанс си остава брак

Comment

За: Е-виза за Австралия за българи

Първоначално написано от Darry Виж мнението
                        Здравейте имам един въпрос можеби е малко глупав но досега не откривам никъде информация Искам да отида да живея в Австралия но като самоосигуряващо се лице имам свой онлайн магазин и при това положение имали някаква промяна за визата след като няма да си търся там работа.Така изобщо ще ми дадат ли виза за постоянно пребиваване като искам сама да си плащам осигуровки данъци и т.н. или единствения шанс си остава брак
                        На този въпрос, поставен така, трудно може да се отговори. За да кандидатстваш за виза, трябва да си избереш каква виза ще търсиш - т.е. избираш си вида виза и след това гледаш внимателно дали отговаряш на условията - и така. Както си го написала, не е ясно каква виза искаш да получиш, затова ще е трудно някой да ти каже дали ще я получиш.

Comment

За: Колко струва емигрирането в Австралия.

Здравейте аз имам въпрос занимавам се с Графика и живопис за да ми признаят при кандидатстване за виза трябва ли ми диплома от университет ? Следващия ми въпрос е искам да замина като независим емигрант не да си търся работа там понеже имам онлайн галерия това би ли повлияло положително при моето кандидатстване .И последния най-наболя въпрос е може ли ако се запиша на курс с английско преподаване и ако ми издадат сертификат за английски да отпадне изпита понеже бях чела че ако си роден в англоговоряща страна или си учил в училище където се преподава на английски тогава този изпит отпада но само за университетите ли важи ? Благодаря ви много ако ми отговорите
                          Поздрави
                          Darry

Comment

Относно: За: Колко струва емигрирането в Австралия.

Първоначално написано от Darry Виж мнението
                            Следващия ми въпрос е искам да замина като независим емигрант не да си търся работа там понеже имам онлайн галерия това би ли повлияло положително при моето кандидатстване .
                            На този въпрос вече имате отговор, но беше в друга тема. Моля, не задавайте едни и същи въпроси в различни теми, така дискусията се размива и за следващите потребители е трудно да намерят отговорите. За да намерите къде сте задали въпросите си, кликнете на потребителското си име горе и от менюто вляво намерете последните си собствени публикации, така ще проследите по-лесно отговорите, които са ви давани.

Comment

За: Виза за Австралия

Жена ми е от 7 месеца в Австралия и е гражданка на Австралия.Досега живеехме в Гърция,имаме брак в Гърция,аз кандидатствах за туристическа виза,за да ида да я видя,но ми отказаха.Писах им,че сме женени и им предоставих свидетелство за брак,показах им какво работя и колко взимам и че жена ми е австралийска гражданка.Въпросът ми е ,как най-лесно мога да ида и с каква виза?Не искам да оставам в Австралия,защото имам проблеми в България.

Comment

Working...
                              X