Анонс

Collapse
No announcement yet.

Колко струва емигрирането в Австралия.

Collapse
X
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

• Колко струва емигрирането в Австралия.

Здравейте на всички.Имам много въпроси и не знам от кой да започна,знам че визата за постоянно пребиваване струва почти 3000 долара,само че не разбрах кога се плащат,при кандидатстването или след одобрението.Искам да замина със семейството си,жена и две деца но 4 и 10 години,Тази цена за визата за всички ли е.Изпита по английски-IELTS,двамата ли трябва да го държим или само единия.Знам че всичките тези отговори мога да ги намеря на официалната страница на Австралийското посолство,но в момента напредвам с английския и ми е трудно.А и предпочитам лични мнения и впечатления.Мога ли да кандидатствам за определен щат,ако не предявявам претенции за място,това ще намали ли критериите им?Ако някой брат по съдба е преминал през всичкото това,и вече е Ausie,нека сподели.Благодаря предварително!Надявам се с информацията да построя моста по който да преминем.

Относно: Колко струва емигрирането в Австралия.

Здравей и добре дошъл във форума.
    Ще опитаме да разучим тези въпроси и ако никой не ти отговори тези дни ще намерим информация.
    Бъди BRAVEHEART

Comment

Относно: Колко струва емигрирането в Австралия.

Както обещах събрахме тази информация,http://www.bghelp.net/forums/content...F2%E0%EA%F1%E0 и се надявам да е полезна.
      Бъди BRAVEHEART

Comment

За: Колко струва емигрирането в Австралия.

Благодаря.
        Ще продължавам с обучението по английски,,пък след като изкарам 5 на изпита,и жена ми също ще му мислим.
        Малко лошо звучи:Не се възстановява сумата при евентуално неодобрение на кандидата.

http://www.immi.gov.au/skills/skills.../subclass-189/
        Мисля че това е визата която ми трябва,но ще ми бъде много полезно да чуя нещо от човек преминал през всичко това.

Comment

Първоначално написано от Jilaroo Виж мнението
          Благодаря.
          Ще продължавам с обучението по английски,,пък след като изкарам 5 на изпита,и жена ми също ще му мислим.
          Малко лошо звучи:Не се възстановява сумата при евентуално неодобрение на кандидата.
          Това важи май за всички посолства и всички визи... за съжаление.

Успех!

Comment

Това което научавам за пореден път,е че парите въртят света.Сумата която ми е необходима е доста голяма за обикновения българин.Но който не опитва няма да успее,в момента зрее някаква идея в главата ми,за работа известно време в Англия,през това време съпругата ми ще остане в БГ.Ако е рекъл господ,ще мога да изкарам сумата,ако трябва ще използвам и услугите на емиграционен агент,разбрах че в Англия има доста такива агенции,и май и без друго дългият път към Австралия ще мине през Англия.Ще е от голяма полза и за английският ми,трябва да държа IELTS,жена ми също.Освен ако до нова година си намеря работа в БГ за 2500лв.заплата.Колкото и до вярвам в чудеса,звучи по реално че ще кацнат извънземни в центъра на София.

Comment

Working...
            X