Анонс

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за mobile.de

Collapse
X
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

• Въпрос за mobile.de

Обръщам се с молба,към живущите в Германия,за една информация или съвет.
    За що иде реч,от доста време ми прави впечатление,по-едно време поутихна,ама сега е пак се надигна,става въпрос за www.mobile.de, предлагането на коли почти нови от известни марки,на малко години и километри - но на СМЕШНИ ЦЕНИ.Бъзикнах се с един,този беше оставил и телефон и град в Германия.Телефона естествено не проработи и след като му писахме по мейла,ми изкочи,че колата била в Англия,и ще я докара в Германия срещу акредитив,открит в посочена от него банка Аз тези далаверки за усвояване на акредитиви чрез прослофутия номер на "двата телекса" ми е ясен.Ама за това се обръщам към вас,дали знаете нещо повече за тези мушмороци

ББ: грешен линк
    Last edited by BaiBradur; 07-05-06, H:i.

Re: Въпрос за mobile.de

Сигурно има и мошенници, но като цяло съм чувал добри неща за сайта! Познавам хора които са со купили коли от там

(в БГ си имаме и наш вариант мобиле.бг)

Портал Германия в бгхелп.нет
    Немски медии в бгхелп.нет
    Поредица "Ключа от Палатката"

Всичко, което пишете, може и ще бъде използвано срещу Вас в темата Бисери от форума

Comment

Относно: Въпрос за mobile.de

и аз съм чувала добри отзиви за тях, макар че трябва много да се внимава, защото има и много мошеници.
      имам някои познати, които са си купили коли от там и са доволни, не е имало проблем, но съмчувала и з прекатани хора. Просто трябва много да се внимава, поне според мен, защото лошите неща веднъж стават.
      Моля пишете на кирилица!
      Правила на форума

Comment

@ vales

аз сега точно си кореспондирам с един за голф 4 2001 на 90хил км иска 3200 изгодно нали
        казва ми че колата е в Пиза независимо че е посочил Улм исках му тел да се чуем не че сте се обадя де но за майтап даде ми ромънски мобилен телефон така че сестай се сам
        ]

Comment

а какво ще кажете за www.autoscout24.com може ли да се вярва на този сайт защото си харесах един пикап но ми се струва че е много ниска цената.

Comment

vales много те моля ако можеш да разясниш на по-подробно какво точно означава тази "далавера за освояване на акредитиви чрез прословутия номер на двата телекса". За първи път чувам и съм любопитен. Благодаря.

Comment

Възможна ли е цената на тази кола в ебаи.де? Ето линк тук
              Мисля, че може да има някаква измама въпреки че се плаща на място. Да бия път от Мадрид и да губя време и накрая да излезе така.Иначе съм заинтересуван и плащам % за посредничество при приключена сделка на желаещите да помогнат.

Comment

Първоначално написано от TORERO Виж мнението
                Възможна ли е цената на тази кола в ебаи.де? Ето линк тук
                Мисля, че може да има някаква измама въпреки че се плаща на място. Да бия път от Мадрид и да губя време и накрая да излезе така.Иначе съм заинтересуван и плащам % за посредничество при приключена сделка на желаещите да помогнат.
                И колко плащаш ??
                Казвай докато съм топъл още !!

Comment

За процентите върху посредничество нямаш проблем ще се разберем.Доколкото за колата все още е на търг но до 4-4300 няма проблем.Утре в 19н привършва субастата.Смяташ ли че не е някаква въдица?

Comment

Според мен не е въдица,тъй като возилото е старо,и за такива наточени моделчета поддръжката е доста скъпичка,това е едно.
                    Второто-наддаващите са все младоци-което означава,че нямат намерение да купуват,а да вдигат цената-това също е нормално,и се прави винаги-няма проблем да се надхвърли някой от тях и ако се наложи да плаща-пише платено,продавача дава оценка позитивна,купувача също-слагат си по една точка,но колата вече е белязана и следващия път старите лисици ще я купят на 40 % по-ниска цена ако се обяви от уж "купувача".Човека е панисал телефон и ако искаш утре може да се обадя на детето да провери какква е хавата,те с нейния са заклети виртуози в този ЕБАЙ.Иначе селото се намира до Кьолн.
                    Ако желаеш-обади ми се утре и да задействаме хавата.

Comment

Относно: Ало,германците !!

Първоначално написано от vales Виж мнението
                      Обръщам се с молба,към живущите в Германия,за една информация или съвет.
                      За що иде реч,от доста време ми прави впечатление,по-едно време поутихна,ама сега е пак се надигна,става въпрос за www.mobile.de, предлагането на коли почти нови от известни марки,на малко години и километри - но на СМЕШНИ ЦЕНИ.Бъзикнах се с един,този беше оставил и телефон и град в Германия.Телефона естествено не проработи и след като му писахме по мейла,ми изкочи,че колата била в Англия,и ще я докара в Германия срещу акредитив,открит в посочена от него банка Аз тези далаверки за усвояване на акредитиви чрез прослофутия номер на "двата телекса" ми е ясен.Ама за това се обръщам към вас,дали знаете нещо повече за тези мушмороци

ББ: грешен линк
                      Аз попаднах вероятно на същия този за една Тойота Лендкрузър пак така в Лондон. Казах му, че ще дойда на място да огледам/купя возилото и повече не го чух.

Comment

Working...
                      X